Informacje

DOMEK LETNISKOWY W MIKORZYNIE

Nie macie pomysłu na wakacje?

Zbliża się u Was mała rodzinna „imprezka”?

Mamy dla Was podpowiedź!

Mikorzyn to malownicza i atrakcyjna wieś letniskowa położona wśród lasów sosnowych w południowej Wielkopolsce na terenie obszaru Krajobrazu Chronionego „Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska”, a także znane miejsce kultowego Sanktuarium Św. Idziego.

Proponujemy Wam nocleg i skorzystanie z infrastruktury przyległej do zarządzanej przez nas świetlicy znajdującej się na terenie ośrodka wypoczynkowego.

Zlokalizowana jest ona w sąsiedztwie 3 zbiorników wodnych, plaży, boiska do piłki plażowej oraz siłowni zewnętrznej.

Wnętrze świetlicy obejmuje przestronną salkę (możliwość ustawienia łóżek lub na potrzeby imprez – dowolnej liczby krzeseł i stołów), sanitariaty z prysznicami oraz kuchnię z wyposażeniem.

Ośrodek wypoczynkowy w Mikorzynie jest zatem fantastycznym miejscem na spędzanie rodzinnych weekendów przez całe wakacje i organizację imprez okolicznościowych przez cały rok. Teren do niej przyległy to idealne miejsce na organizację imprezy plenerowej, biwaku harcerskiego, czy po prostu rozbicie namiotów w sezonie letnim. Świetlica idealnie sprawdzi się także na organizację tzw. “zielonej szkoły”.

Jeden ze zbiorników wodnych na terenie ośrodka w Mikorzynie wykorzystywany jest w okresie letnim również jako miejsce do kąpieli.

Już dziś zaplanujcie sobie tam wizytę!

Szczegóły najmu i kontakt do osoby merytorycznej znajdziecie na naszej stronie: http://pk.kepno.pl/obiekty/swietlica-w-mikorzynie/