JUŻ ZA NIECO PONAD TYDZIEŃ WIDZIMY SIĘ NA XI OGÓLNOPOLSKIM NOCNYM MARATONIE PŁYWACKIM OTYLIADA 2026!

645428194_1518040720124200_3575196164367538098_n
14–15 marca 2026 r. w QARIUM Kępno znów popłyniemy przez całą noc – metr za metrem, z własnymi słabościami, z adrenaliną, z ogromną satysfakcją 💪
To będzie noc pełna:
✨ sportowych emocji
✨ niesamowitej atmosfery
✨ walki do ostatniego metra
✨ i oczywiście – dobrej energii, którą tworzycie WY!
Udostępnij – niech o OTYLIADZIE usłyszy całe Kępno! 💪
A my widzimy się dopingując pływających! 🏊‍♂️🌙
Zapraszamy na trybuny 🤗