Informacje

ROBIENIE BOMBEK AN CHOINKĘ

W magicznym klimacie Świąt, Qarium Kępno zorganizowało niezwykłe Zawody Mikołajkowe, które przyciągnęły małe artystyczne duszki z naszego miasta! Punktem programu było również tworzenie bombek świątecznych, które ozdobią naszą piękną choinkę w holu głównym.

Zadanie to nie było łatwe, ale dzięki wspaniałej animatorce Justynie, wszyscy uczestnicy mogli rozwijać swoje zdolności artystyczne i wykazać się nieograniczoną kreatywnością! Justyna nie tylko pomagała maluchom w procesie tworzenia, ale także rozbudzała ich wyobraźnię, aby każda bombka była unikatowa i pełna magii świąt.

Co więcej, każda malutka, zdrobniona bombka, która powstała po zawodach pływackich, zawiśnie na naszej wspaniałej choince w holu głównym Qarium Kępno! To nie tylko ozdoba – to mały dziełko sztuki stworzone przez wasze utalentowane dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Qarium Kępno i podziwiania tych małych arcydziełek. Choinka jest nie tylko świąteczną dekoracją, ale także dowodem na to, jakie niesamowite talenty artystyczne kryją się w naszych najmłodszych mieszkańcach!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Zawodach Mikołajkowych – dzięki wam nasze święta nabiorą jeszcze większego blasku!