W DNIU WCZORAJSZYM W NASZYM OBIEKCIE ODBYŁ SIĘ EGZAMIN NA KARTĘ PŁYWACKĄ!

636721904_1503910984870507_3439857382882873139_n
Do sprawdzianu przystąpiło 10 uczestników – i mamy fantastyczną wiadomość… 💥
✅ Wszyscy zdali!
Gratulujemy świetnego przygotowania, opanowania i sportowej postawy 👏💙
Zdobycie karty pływackiej to nie tylko formalność, ale przede wszystkim potwierdzenie umiejętności oraz bezpieczeństwa w wodzie 💦
📅 A dla tych, którzy nie mogli być z nami tym razem – nic straconego!
Drugi egzamin na kartę pływacką odbędzie się w poniedziałek 23.02 o godz. 17:00 🕔
Jeśli nie mogliście uczestniczyć w pierwszym terminie – zapraszamy za tydzień! 😊