4 medale wracają do Kępna — 2 srebrne i 2 brązowe!
Gratulacje dla całej reprezentacji: Leny Kałuży, Oleksyia Stoiana oraz Błażeja Banasia za walkę, determinację i godne reprezentowanie naszego miasta i klubu.
Jesteśmy dumni! Trzymamy kciuki za kolejne starty i następne sukcesy.