Wielkie brawa dla zawodników UKP Torpeda Qarium Kępno za świetny występ podczas VII Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar Sprintu w Żaganiu!

705968736_122209418990519914_3823927826044973014_n

4 medale wracają do Kępna — 2 srebrne i 2 brązowe!

Gratulacje dla całej reprezentacji: Leny Kałuży, Oleksyia Stoiana oraz Błażeja Banasia za walkę, determinację i godne reprezentowanie naszego miasta i klubu.

Jesteśmy dumni! Trzymamy kciuki za kolejne starty i następne sukcesy.