Każdy sezon ma swój początek… i swoje wyjątkowe zakończenie.
31 maja spotkamy się z Wami po raz ostatni przed wakacyjną przerwą, aby wspólnie przeżyć wieczór pełen emocji, ciepła, muzyki, zapachów i wspomnień.
To będzie ceremonia inna niż wszystkie — pełna wdzięczności za każdy wspólny seans, każdą rozmowę po ceremoniach, każdy śmiech i każdą kroplę potu pozostawioną razem w saunie.
Ten wyjątkowy wieczór poprowadzą:
- Saunamistrzyni Martyna
- Gościnnie Saunamistrz Sławek
Po tym wieczorze robimy krótką przerwę.
Pora na lato, odpoczynek i zebranie nowych pomysłów, ale spokojnie — wracamy do Was już w październiku z nową energią i kolejną dawką wyjątkowych ceremonii.