CEREMONIE SAUNOWE

CENA BILETU:  basen i sauna + ceremonie:

38 zł – 1 godz.**

45 zł – 2 godz.

CENA BILETU:  sauna + wszystkie ceremonie:

65 zł – wszystkie ceremonie

Za udział w ceremoniach saunowych (dodatkowa animacja obiektu) na mocy Załącznika nr 2 do Zarządzenia nr 17/2023 Prezesa Zarządu PROJEKT KĘPNO Sp. z o.o. z dnia 17.08.2023 r.

Seanse saunowe odbywają się w saunie suchej (fińskiej) i polegają na polewaniu wodą rozgrzanych kamieni – wodą wzbogacaną o specjalne olejki zapachowe przeznaczone do wykorzystywania w saunie. Saunmistrz czyli mistrz ceremonii operuje ręcznikiem, aby rozprowadzić parę wodną z zapachem wytworzoną w chwili polania wody na gorące kamienie pieca saunowego po całym pomieszczeniu. Na koniec ceremonii oczywiście obowiązkowy prysznic i schładzanie ciała.

Ciepło dla skóry

Sauna ujędrnia i oczyszcza. Pod wpływem wysokiej temperatury pory skóry otwierają się, stają się bardziej gościnne dla wszystkich substancji, które próbują w nie wniknąć. Na tak przygotowaną skórę możemy nakładać peelingi i maski.

Wrażenia dla zmysłów i ulga dla ducha

Seanse układane są tak, aby doprowadzić nas do stanu całkowitego relaksu. Koncentraty zapachowe mają działanie terapeutyczne. Pomagają usunąć napięcie nerwowe, codzienny stres. Zapachy działają na psychikę ludzką odprężająco.

Dla zdrowia

Saunowanie połączone z seansem aromaterapeutycznym podnosi wydolność oraz odporność organizmu. Nasze ciało ma większą zdolność do walki z infekcjami. Ciało po saunie jest lepiej zregenerowane i przygotowane do dalszego wysiłku fizycznego.