CEREMONIE SAUNOWE

Seanse saunowe odbywają się w saunie suchej (fińskiej) i polegają na polewaniu wodą rozgrzanych kamieni – wodą wzbogacaną o specjalne olejki zapachowe przeznaczone do wykorzystywania w saunie. Saunmistrz czyli mistrz ceremonii operuje ręcznikiem, aby rozprowadzić parę wodną z zapachem wytworzoną w chwili polania wody na gorące kamienie pieca saunowego po całym pomieszczeniu. Na koniec ceremonii oczywiście obowiązkowy prysznic i schładzanie ciała.

Ciepło dla skóry

Sauna ujędrnia i oczyszcza. Pod wpływem wysokiej temperatury pory skóry otwierają się, stają się bardziej gościnne dla wszystkich substancji, które próbują w nie wniknąć. Na tak przygotowaną skórę możemy nakładać peelingi i maski.

Wrażenia dla zmysłów i ulga dla ducha

Seanse układane są tak, aby doprowadzić nas do stanu całkowitego relaksu. Koncentraty zapachowe mają działanie terapeutyczne. Pomagają usunąć napięcie nerwowe, codzienny stres. Zapachy działają na psychikę ludzką odprężająco.

Dla zdrowia

Saunowanie połączone z seansem aromaterapeutycznym podnosi wydolność oraz odporność organizmu. Nasze ciało ma większą zdolność do walki z infekcjami. Ciało po saunie jest lepiej zregenerowane i przygotowane do dalszego wysiłku fizycznego.

Wiktor Sokołow

Jedną z moich pasji jest saunowania, od jakiegoś czasu również jako saunamistrz. Bycie saunamistrzem to ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Podoba mi się praca z ludźmi, lubię widzieć zadowolenie na twarzach po dobrze rozgrzewającym seansie. Zapraszam na moje ceremonie.

Patryk Słomczyński

W saunie zakochałem się kilka lat temu jako gość,  od roku postanowiłem stanąć przy piecu i przeprowadzić ceremonię. To była droga bez odwrotu. Zakochałem się ponownie w saunie lecz już jako saunamistrz. Odbyłem kilka dodatkowych szkoleń z seansów baniowych, total experience, mis tybetańskich oraz zakwalifikowałem się do zawodów Master of Aufguss.

Marcin Gadziałowski

Saunuję od 15 lat a zaraziłem się tą pasją w Holandii. I tak z tej pasji 8 lat temu stałem się również saunamistrzem. To miłe móc sprawić przyjemność innym osobom poprzez muzykę , olejki, temperaturę i ruchy wykonywane ręcznikiem czy też wachlarzem. Moje ulubione seanse to te spokojne relaksacyjne z olejkami cytrusowymi bądź inhalcyjnymi a mój popisowy to seans z kryształkami mentolu. Kiedy trzeba dogrzać saunę to z przyjemnością również to czynię. Staram się stać na straży poprawnego saunowania do czego zachęcam również i te osoby, które się jeszcze do takiego suanowania nie przekonały. Prywatnie uwielbiam podróże i piłkę nożną.

Artur Hadryś

Witajcie mam na imię Artur. Jedną z moich wielu pasji jest saunowanie. Przygodę zacząłem około 10 lat temu  .W  2021 r swoją wiedzę na temat przeprowadzania ceremonii  przekazał mi mistrz świata Maciej Piczura u niego również zrobiłem  kurs na saunamistrza . Od tego czasu sukcesywnie przeprowadzam ceremonię saunowe.  Na swoich ceremoniach uwielbiam  dogrzewać widownie .  Często przeprowadzam mocne i efektywne ceremonie. W ten sposób przekazuje pozytywną energię która danego dnia czuję. Na moich seansach staram się by każdy znalazł coś dla siebie  . Możecie być pewni że na moich ceremoniach będziecie dobrze dogrzani.  Pozytywna atmosfera i klimat który panuje jest jedyny w swoim rodzaju , robię to bo kocham to robić jest to moja pasja  więc  jeśli chcecie poczuć tą energię zapraszam na moje ceremonie w QARIUM Kępno