Qarium – kryta pływalnia w Kępnie

Urodziny na basenie to nasza propozycja dla aktywnych, lubiących wodne szaleństwo dzieci i ich przyjaciół w wieku od 6 do 12 lat.       
Z myślą o Państwa pociechach przygotowaliśmy specjalną ofertę urodzinową, która sprawi, że ten dzień stanie się niezapominanym!

QARIUM KIDS BIRTHDAY to świetna zabawa na basenie pod okiem naszych animatorów oraz pyszny poczęstunek i tort w naszej restauracji. Impreza urodzinowa trwa około 2 godzin. Zapewniamy fantastyczną atmosferę oraz urozmaiconą ofertę zabaw i gier w wodzie.

Cena obejmuje uczestnictwo w imprezie do 12 dzieci, 1 opiekuna oraz uroczysty poczęstunek w restauracji w QARIUM.       
Proponujemy zestawy do wyboru:

ZESTAW I – 500,00 zł (tort, napoje, przekąski tj. paluszki lub chipsy/chrupki)
ZESTAW II – 700,00 zł ( tort, napoje, przekąski, stripsy, frytki)

Z przyjemnością informujemy, że posiadamy zaproszenia urodzinowe (koszt zaproszeń wynosi 5 zł) na niezwykłe urodziny w wodzie! Jest to wyjątkowa okazja do świętowania w otoczeniu bliskich. Organizujemy niezapomnianą imprezę urodzinową, która odbywa w basenie. 

Urodziny rozpoczynają się punktualnie o ustalonej godzinie (15 minut przed rozpoczęciem zbiórka w holu głównym).

Rezerwacji terminu imprezy należy dokonać minimum 7 dni przed planowanym terminem urodzin od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 osobiście w biurze administracji, telefonicznie pod numerem 668 119 787, wewnętrzny 6 lub e-mailowo: kierownik.qarium@pk.kepno.pl

Płatności za przyjęcie urodzinowe należy dokonać nie później niż 5 dni przed planowaną imprezą w kasie QARIUM Kępno, bądź przelewem na rachunek bankowy: PKO SA 78 1240 6494 1111 0010 8542 8505.        
W tytule przelewu prosimy wpisać : urodziny, data, wybrany pakiet.

Skip to content