Qarium – kryta pływalnia w Kępnie

BABY SWIM – oswajanie z wodą

Zapisy na zajęcia prowadzone są wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Do udziału w tych cudownych zajęciach zapraszamy rodziców / opiekunów prawnych dzieci od 3 miesiąca do 3 lat. Dzieci podczas zabawy oswajają się z wodą oraz nabywają nowe umiejętności motoryczne. Zajęcia odbywają się w brodziku dla dzieci lub basenie rekreacyjnym o głębokości 110 cm – 125 cm. Dziecko przez cały czas przebywa w wodzie razem ze swoim rodzicem / opiekunem (1 osoba), z którym wykonuje ćwiczenia zadawane przez instruktora. To wesoła, ciekawa i zdrowa forma spędzania czasu wolnego.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w małych grupach (maksymalnie 6 maluszków z opiekunem).

Prowadzącym zajęcia jest Piotr Wieja – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany i instruktor pływania (w tym pływanie niemowląt).       

Kurs obejmuje aż 12 zajęć (NOWOŚĆ!) i można go kontynuować cały rok szkolny 2023/2024.

Opłata za kurs wynosi 780 zł (możliwość płatności w stałych miesięcznych ratach w wysokości 260 zł, które system sam wygeneruje). Informujemy, że istnieje opcja skorzystania z jednorazowego wejścia na zajęcia za symboliczną kwotę 70 zł. Ta możliwość jest dostępna, pod warunkiem, że limit uczestników w danej grupie nie został osiągnięty.

Cena obejmuje 30 min. zajęć z instruktorem + 30 minutowy pobyt 1 rodzica z dzieckiem na basenie (czas wolny) + 15 min. na przebranie.

UWAGA: Realizacja formalności związanych z procesem rekrutacji (wymagane podpisanie umowy i udzielenie obowiązkowych zgód), wreszcie zgłaszanie nieobecności na zajęciach i dokonywanie na bieżąco płatności odbywa się wyłącznie online – przez platformę SportsManago.

Skip to content