SAUNAMISTRZOWIE

Artur Hadryś

Witajcie mam na imię Artur. Jedną z moich wielu pasji jest saunowanie. Przygodę zacząłem około 10 lat temu  .W  2021 r swoją wiedzę na temat przeprowadzania ceremonii  przekazał mi mistrz świata Maciej Piczura u niego również zrobiłem  kurs na saunamistrza . Od tego czasu sukcesywnie przeprowadzam ceremonię saunowe.  Na swoich ceremoniach uwielbiam  dogrzewać widownie .  Często przeprowadzam mocne i efektywne ceremonie. W ten sposób przekazuje pozytywną energię która danego dnia czuję. Na moich seansach staram się by każdy znalazł coś dla siebie  . Możecie być pewni że na moich ceremoniach będziecie dobrze dogrzani.  Pozytywna atmosfera i klimat który panuje jest jedyny w swoim rodzaju , robię to bo kocham to robić jest to moja pasja  więc  jeśli chcecie poczuć tą energię zapraszam na moje ceremonie w QARIUM Kępno

PIOTR CHALUSIAK

 Ponad 10 lat temu zaczęła się moja przygoda z sauną i od tamtej pory zgłębiam jej tajniki. Wpływ na człowieka, który zażywa kąpieli sunowych, aromaterapia oraz wszystko, co jest z tym związane. Naturalną koleją rzeczy było znaleźć się „po drugiej stronie”.  Kurs saunamistrza ukończyłem pod okiem Marcina Ciesielskiego, który był mistrzem polski, a obecnie zaraża PASJĄ innych uczestników tej niesamowitej przygody. Do każdego sensu podchodzę indywidualnie. Jestem pewny, iż uczestnicząc w kąpielach, które będę miał przyjemność prowadzić dla Państwa, wspólnie doznamy interesujących doświadczeń.

Wiktor Sokołow

Jedną z moich pasji jest saunowania, od jakiegoś czasu również jako saunamistrz. Bycie saunamistrzem to ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Podoba mi się praca z ludźmi, lubię widzieć zadowolenie na twarzach po dobrze rozgrzewającym seansie. Zapraszam na moje ceremonie.

Marcin Gadziałowski

Saunuję od 15 lat a zaraziłem się tą pasją w Holandii. I tak z tej pasji 8 lat temu stałem się również saunamistrzem. To miłe móc sprawić przyjemność innym osobom poprzez muzykę , olejki, temperaturę i ruchy wykonywane ręcznikiem czy też wachlarzem. Moje ulubione seanse to te spokojne relaksacyjne z olejkami cytrusowymi bądź inhalcyjnymi a mój popisowy to seans z kryształkami mentolu. Kiedy trzeba dogrzać saunę to z przyjemnością również to czynię. Staram się stać na straży poprawnego saunowania do czego zachęcam również i te osoby, które się jeszcze do takiego suanowania nie przekonały. Prywatnie uwielbiam podróże i piłkę nożną.