SAUNAMISTRZOWIE

Martyna Głowinkowska 

4 lata temu zaczęłam amatorskie saunowanie. Spodobało mi się na tyle, że postanowiłam osobiście prowadzić seanse saunowe. Sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. Z mojej strony postaram się wprowadzić Was w strefę relaksu i odprężenia. Zapraszam więc wszystkich miłośników saunowania do wspólnej przygody i widzimy się na ceremoniach saunowych!

Sławek Szymkowiak

Praca nie jest jedynym źródłem radości w życiu. Od pięciu lat oddaję się swojej pasji do saunowania, a od roku pełnię także funkcję saunamistrza. Mój kolega ze szkolnej ławki, skłonił mnie do podjęcia tego zajęcia, i nie żałuję tej decyzji. Poprawiło to moje zdrowie i samopoczucie, umożliwiając mi odzyskanie spokoju, harmonii i naładowanie się pozytywną energią podczas seansów. Moje ulubione rodzaje seansów, które prowadzę to: Relax, Bania, Peeling, ale równie dobrze można oczekiwać seansów o rytmicznej dynamice.

Marcin Gadziałowski

Saunuję od 15 lat a zaraziłem się tą pasją w Holandii. I tak z tej pasji 8 lat temu stałem się również saunamistrzem. To miłe móc sprawić przyjemność innym osobom poprzez muzykę , olejki, temperaturę i ruchy wykonywane ręcznikiem czy też wachlarzem. Moje ulubione seanse to te spokojne relaksacyjne z olejkami cytrusowymi bądź inhalcyjnymi a mój popisowy to seans z kryształkami mentolu. Kiedy trzeba dogrzać saunę to z przyjemnością również to czynię. Staram się stać na straży poprawnego saunowania do czego zachęcam również i te osoby, które się jeszcze do takiego suanowania nie przekonały. Prywatnie uwielbiam podróże i piłkę nożną.

Wiktor Sokołow

Jedną z moich pasji jest saunowania, od jakiegoś czasu również jako saunamistrz. Bycie saunamistrzem to ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Podoba mi się praca z ludźmi, lubię widzieć zadowolenie na twarzach po dobrze rozgrzewającym seansie. Zapraszam na moje ceremonie.