Qarium – kryta pływalnia w Kępnie

ZAPRASZAMY

OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI

W GODZINACH 7.00 – 21.00

 

QARIUM Kępno to jedna z najnowocześniejszych w Polsce krytych pływalni. Zarządzana jest przez spółkę gminną PROJEKT KĘPNO Sp. z o.o. 
Położona w południowej Wielkopolsce, w centrum Kępna nad urokliwym stawem, w sąsiedztwie hali widowiskowo – sportowej, stadionu miejskiego oraz boiska treningowego. Obiekt charakteryzuje się dogodnym dojazdem oraz dysponuje dużym parkingiem zewnętrznym, posiadającym 94 miejsca dla samochodów osobowych, 3 dla samochodów osób niepełnosprawnych, 5 miejsc dla rodzin z dziećmi oraz 3 dla autokarów. 

QARIUM Kępno to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Miejsce niezapomnianych doznań zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Propagujemy tu zdrowy styl życia z myślą o całych rodzinach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy moc atrakcji. Zapewniamy świetną zabawę, relaks na wysokim poziomie. Bogata oferta i jej różnorodność pozwala na to, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. QARIUM to miejsce przyjazne młodym, ale również seniorom ceniącym aktywny wypoczynek. Każdy z Państwa ma możliwość doświadczyć luksusu w przystępnej cenie. Pływalnia QARIUM Kępno to obiekt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyposażony w windę, specjalną toaletę oraz podnośnik – windę basenową. Osoby niepełnosprawne mogą bez przeszkód uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych i rekreacyjnych w basenach QARIUM. Obiekt został wyposażony w nowoczesny system centralnego monitoringu automatyki budynkowej BMS, oferujący służbom technicznym budynku pełną kontrolę nad wbudowanymi systemami i urządzeniami oraz rejestrację danych do późniejszej analizy i raportowania.

Do dyspozycji klientów oddajemy:

  • basen sportowy (o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 1,35 m do 1,80 m),

  • basen rekreacyjny (o wymiarach około 20 m x 13,6 m i głębokości od 1,10 m do 1,25 m), a w nim 3 tory do nauki pływania i liczne atrakcje wodne,

  • strefę maluszka,

  • zjeżdżalnię wodną ANACONDA (długości 78,45 m) z pomiarem czasu zjazdu,

  • wanny jacuzzi,

  • bogatą strefę saun składającą się z:
    łaźni parowej, sauny fińskiej, sauny infrared, biosauny, groty lodowej, podgrzewanych ławek, w tym jednej z brodzikami do moczenia stóp, studni lodowej, basenu wody zimnej, zespołu natrysków ślimakowych (ślimak wrażeń, wiadro Kneipp’a), jacuzzi oraz pokoju relaksu z widokiem na taras i ogród.

Skip to content