III EDYCJA “UP” 2023

Fenomenalny Sukces na Zawodach Pływackich Programu “Umiem Pływać”! 
 
Nie sposób ukryć naszej ogromnej radości i dumy po sobotnim spektaklu pływackim, gdzie uczestnicy programu “Umiem Pływać” błyskawicznie zdobyli serca publiczności i medale! Każdy maluch spisał się na medal, dosłownie i w przenośni.
Nauka Pływania na Najwyższym Poziomie
Program “Umiem Pływać” nie tylko pokazał swoją siłę w sferze edukacyjnej, ale także udowodnił, że nauka pływania to nie tylko umiejętność, ale i pasja. Przygotowania do zawodów były intensywne, a trenerzy poświęcili wiele godzin, by każdy mały pływak mógł pokazać swój potencjał.
Fotorelacje pełne Uśmiechów i Sukcesów
Przeglądając nasze fotorelacje z wydarzenia, nie sposób nie zauważyć rozpromienionych twarzy dzieci, dumnych rodziców i pełnych radości trenerów. Zawody nie tylko udowodniły, że dzieci świetnie radzą sobie w wodzie, a szkolenie zbudowało w nich pewność siebie i ducha Don rywalizacji.
Świętowanie Zasłużonych Zwycięstw
Po zakończonych zawodach odbyło się uroczyste wręczenie medali, podczas którego każdy uczestnik był głównym bohaterem. Rodzice, pełni duma i radości, gorąco gratulowali swoim małym mistrzom. Niezapomniane chwile, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich.
Dziękujemy Wszystkim za Wspólną Zabawę
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym – trenerom, rodzicom i oczywiście samym uczestnikom. Wasza pasja i oddanie sprawiły, że program “Umiem Pływać” to nie tylko nauka, ale i niezapomniana przygoda, która kształtuje młode umysły i ciała.
Niech Wasza Przygoda z Pływaniem Trwa Dalej. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszych małych pływaków i już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych chwil w wodzie!