Informacje

URODZINY W QARIUM

Szukasz urodzin, które wyróżnią się spośród innych?

Qarium Kępno zaprasza Was na najbardziej ekscytujące urodziny wodne, które kiedykolwiek miały miejsce ‼

To będzie dzień pełen zabawy, przygód i wielu wodnych emocji.

Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy coś wyjątkowego!

Data: Dowolny weekend, który pasuje Wam najlepiej (prosimy o wcześniejszą rezerwację).

Plan Urodzin w Wodzie:

Wodne Zabawy i Gry: Nasze urodziny w wodzie rozpoczną się od beztroskich zabaw w naszym ogromnym basenie. Dzieci będą mogły skakać do wody, ślizgać się po zjeżdżalniach, bawić się w piłkę wodną i jeszcze wiele więcej! Nasz wykwalifikowany personel zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Animacje i Konkursy: Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym konkursy pływackie, zabawki wodne i wiele innych konkursów, które zapewnią mnóstwo śmiechu i rywalizacji.

Przerwa na Poczęstunek: Po wodnych przygodach będzie czas na posiłek. Zapewniamy smaczne przekąski i napoje, które dostosowane są do potrzeb Waszych małych odkrywców.

Tort Urodzinowy: Niech urodziny będą słodkie! Podczas uroczystości przygotujemy pyszny tort urodzinowy, który zostanie podany z zapalonymi świeczkami, a Wasze dzieci będą mogły zdmuchnąć je, spełniając swoje urodzinowe życzenie.

Nie czekajcie dłużej ‼

Rezerwujcie już dziś swoją datę i przygotujcie się na niezapomniane urodziny w wodzie w Qarium Kępno. Nasz zespół zapewni wam niezapomnianą przygodę, a Wasze dzieci będą się świetnie bawić.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 668-119-787, WEWNĘTRZNY 5. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej https://kepno-qarium.pl/urodziny-w-wodzie/

Przygotujcie się na mnóstwo wodnej zabawy i uśmiechów na twarzach Waszych dzieci! Do zobaczenia na urodzinach w Wodzie w Qarium Kępno!