Informacje

ANKIETY – STREFA SAUN

Długo trzymaliśmy Was w niepewności, ale to dlatego, że chcieliśmy dokładnie przeanalizować każdy aspekt naszej oferty

Przez ostatnie trzy miesiące jako bywalcy strefy saun, mieliście okazję wyrazić swoją opinię w anonimowych ankietach dotyczących ceremonii saunowych oraz specjalnych dni dla Pań i Panów. Chcieliśmy się podzielić wynikami z Wami, bo Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna. W anonimowych ankietach wzięło udział ponad 110 osób, za co serdecznie Wam dziękujemy.

Z radością informujemy, że ceremonie saunowe okazały się być ulubioną formą relaksu wśród naszych klientów.

Wielu z Was wyraziło chęć, aby takie wydarzenia odbywały się co tydzień, co cieszy nas niezmiernie.

Wasza aktywność i zaangażowanie sprawiają, że Qarium staje się jeszcze lepszym miejscem dla wszystkich szukających chwili odprężenia.

Pragniemy szczególnie podziękować naszym Paniom za liczne miłe słowa i entuzjazm, zwłaszcza w przypadku wtorków dla Pań, które okazały się bezkonkurencyjnym strzałem w dziesiątkę!

Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że dzielicie z nami swoje pozytywne doświadczenia.

Z drugiej strony, Panowie nie pozostają w tyle i również wyrazili swoje życzenie. Chcielibyście mieć SWÓJ DZIEŃ, podobnie jak Panie mają swoje wtorki. Jednak widzimy, że głosy są podzielone – niektórzy preferują strefę saunową tylko dla siebie, podczas gdy inni nie widzą przeszkód, aby dzielić ją z Paniami.

Skoro frekwencja w środy jest imponująca, może warto rozważyć, aby od czasu do czasu w środy strefą saun zawładnął któryś z naszych saunamistrzów, podobnie jak to ma miejsce we wtorki.

Taka dodatkowa forma relaksu dla Panów z pewnością zyskałby na większej popularności.

Wasza satysfakcja i komfort są dla nas priorytetem, dlatego też zawsze staramy się dostosować do Waszych oczekiwań.

Bądźcie z nami, śledźcie nasze wydarzenia, bo przygotowujemy dla Was wiele niespodzianek i nowości.

Dziękujemy Wam za liczne, miłe opinie, które postanowiliście się z nami podzielić. Poniżej możecie zobaczyć kilka z nich.