Informacje

Drodzy Klienci i Partnerzy!

Drodzy Klienci i Partnerzy!
Dzwonicie i piszecie pytając o ponowną datę otwarcia QARIUM Kępno.
W piątek 05.02.2021 r. podczas konferencji Premiera RP podano m.in.informację o możliwości otwarcia basenów w terminie od 12-26 lutego br., ale traktując ten okres wyłącznie jako „próbny”.
Jak wszyscy administrujący obiektami basenowymi nadal czekamy na rozporządzenie i szczegółowe wytyczne, które określą nowe zasady funkcjonowania krytych pływali w czasie trwającej pandemii.
Od dnia 30.11.2020 r. w naszych nieckach basenowych nie ma wody, obiekt został technologicznie „wygaszony” i działa na niezbędnym minimum, bo skoro nie zarabiamy to musimy dbać o jak najniższe koszty jego utrzymania…
Prosimy Was zatem o cierpliwość i zrozumienie. My również jako obsługa chcemy powrócić do normalności i znów usłyszeć gwar w przebieralniach i śmiechy dzieciarni podczas zajęć nauki pływania, ale mając na uwadze przede wszystkim środki publiczne (z których utrzymywany jest obiekt QARIUM Kępno) będziemy czekać, aż katalog naszych usług będzie mógł być realizowany w szerszym zakresie i dłuższej perspektywie czasowej.
W miesiącu lutym obiekt pozostaje zatem niezmiennie wyłączony z funkcjonowania. Dalsze decyzje w tej sprawie będą podejmowane w kolejnych tygodniach marca przy uwzględnieniu dynamiki sytuacji pandemicznej w Polsce.