Formularz Charytatywny Maraton Pływacki

Zgłoszenie udziału
w Charytatywnym Maratonie Pływackim w dniu 7.12.2019 r.

Charytatywny Maraton Pływacki odbędzie się w dniu 07.12.2019 r. w godz. 19.00-22.00. 
Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację i wsparcie 12-letniego Wiktorka Gacka,
który cierpi na 4-kończynowe porażenie mózgowe, zanik mięśni, astmę oskrzelową, epilepsję.
Udział po wykupieniu cegiełki w kwocie 50 zł na rzecz Wiktorka .
W ramach maratonu można również korzystać z części rekreacyjnej (jedynie sauny we własnym zakresie).
Pamiątkowa koszulka, pyszny poczęstunek i świetna atmosfera gwarantowane !
Wszelkich informacji udziela Roman Baran tel. 504 697 294

  Dane uczestnika

  Pola wymagane*


  Rozmiar koszulki *
  Zgodnie z obowiązującym prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Namysłowskie Towarzystwo Triathlonowe “Triada”(dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.
  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi udziału w Charytatywnym Maratonie Pływackim.

  W przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka / uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: romanbaran10@wp.pl

  Oświadczam, że nie są mi znane przeciwwskazania zdrowotne lub inne do uczestnictwa w Charytatywnym Maratonie Pływackim.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymywania drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej produktów i usług, w szczególności newslettera, oferowanych przez Administratora oraz podmioty współpracujące przy realizacji usług z Administratorem.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: romanbaran10@wp.pl

  Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie mojego wizerunku przez Administratora.