Uncategorized

III ZAWODY DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU ,,UMIEM PŁYWAĆ”

ZAPRASZAMY NA III ZAWODY PŁYWACKIE “UMIEM PŁYWAĆ”!

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić kolejną edycję naszych pływackich zmagań, które już po raz trzeci staną się miejscem rywalizacji młodych adeptów pływania ze: Szkoła Podstawowa w Olszowie , Szkoła Podstawowa w Krążkowach , Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mikorzynie , Szkoła Podstawowa Świba , Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Przemysła II w Kępnie , Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie , Szkola Podstawowa Nr 2 Im K K Baczynskiego W Kepnie, Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Lututowie

Zawody, zorganizowane w ramach programu “UMIEM PŁYWAĆ”, przynoszą radość i emocje zarówno uczestnikom, jak i wszystkim miłośnikom sportu.

Kiedy – 9 grudnia 2023 r.

Start – Godzina 11:00

Gdzie – Basen sportowy – niecka przepełniona talentem i pasją!

Kto może wziąć udział? Uczestnicy programu “UMIEM PŁYWAĆ” – pierwszo-, drugo-, i trzecioklasiści biorący udział w lekcjach w-f dla klas 1-3 szkół podstawowych w roku szkolnym 2023.

Co czeka na uczestników? Przepiękne medale oraz dyplomy, które będą nie tylko pamiątką, ale także dowodem ich zaangażowania i umiejętności pływackich.

Zapisy oraz regulamin zawodów dostępne są na naszej stronie internetowej: https://kepno-qarium.pl/iii-edycja-up-2023/

To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko okazja do rywalizacji, ale przede wszystkim możliwość podsumowania postępów w nauce pływania oraz celebrowania wspólnie osiągniętych sukcesów. Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału, zarówno małych zawodników, jak i ich dumnych rodziców, do wsparcia i kibicowania naszym młodym pływakom!

Razem tworzymy społeczność pływacką!