Informacje

Informacja

Opublikowano

W związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji na temat nie funkcjonowania saun, informujemy, że łaźnia parowa jest czynna cały czas. Od początku działania krytej pływalni kilkukrotnie pojawił się problem związany z czujnikiem (częścią zamienną). Spowodowane było to częstym zalewaniem czujnika wodą przez klientów basenu. Sauna parowa jest w pełni zautomatyzowana, więc próba przestawiania jej „ręcznie” (poprzez zalewanie czujnika) skutkowało jego awarią. Przypominamy, że obiekt Qarium Kępno jest na gwarancji, więc zgłaszając usterkę generalny wykonawca na jej rozpatrzenie ma 21 dni. Oczywiście tę sprawę udało się rozwiązać zespołem spółki zdecydowanie szybciej tak, aby klienci mogli jak najszybciej korzystać z sauny parowej.
Na bieżąco reagujemy na Wasze uwagi !
Tym samym, jeżeli chcemy cieszyć się udogodnieniami obiektu dbajmy o niego wszyscy, tym bardziej, że nasz obiekt odwiedzają nie tylko mieszkańcy Kępna i okolic, ale także osoby z różnych stron Polski.
Przy okazji przypominamy o poprawnym saunowaniu. Możecie wypożyczyć u nas tekstylia saunowe lub kupić pareo, hammam, czy ręczniki z logo Qarium Kępno.
Dostępne są również kosmetyki, które wpływają odżywczo i regenerująco na skórę oraz włosy.
ZAPRASZAMY !