Informacje

KIERMASZ RZECZY POZOSTAWIONYCH

 KIERMASZ RZECZY POZOSTAWIONYCH W QARIUM KĘPNO! 

W drugim tygodniu stycznia 2024 r. (tj. od dnia 08/01) zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe wydarzenie – Kiermasz Rzeczy Pozostawionych w QARIUM!
Nowy Rok to zawsze czas porządków i nowych początków, a my postanowiliśmy uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym dla Was.

W ramach naszego zaangażowania w ideę ZERO WASTE, przygotowaliśmy specjalne stoisko przy wejściu głównym, gdzie znajdziecie różnorodne rzeczy, które z pewnością mogą się Wam przydać. Wszystko zostało starannie wyprane i przygotowane, gotowe do nowego życia! Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

Stroje kąpielowe i kąpielówki w różnych rozmiarach
Klapki
Okularki pływackie i czepki
Czapki
Bluzy i inne okrycia

Jeśli przygotowujecie się do rozpoczęcia zajęć nauki pływania, doskonalenia techniki lub może Wasza mała/y pływaczka/pływak potrzebuje nowego stroju, to koniecznie odwiedźcie nas w tym czasie! To doskonała okazja, aby zdobyć potrzebne rzeczy bez dodatkowych kosztów i równocześnie wspierać ideę recyklingu 

POTRZEBUJECIE? PO PROSTU PODEJDŹCIE I BEZ SKRĘPOWANIA WEŹCIE! 

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś dla siebie lub swojego malucha. Dołączcie do nas i wspólnie dbajmy o nasze otoczenie, dając drugie życie rzeczom, które nadal mogą pełnić swoją funkcję.

Serdecznie zapraszamy w drugim tygodniu stycznia do QARIUM Kępno!