Informacje

KONKURS FILMOWY

Konkurs Filmowy “Akcja się toczy… w QARIUM Kępno” z okazji 5. urodzin QARIUM Kępno!

Lubisz oglądać krótkie i śmieszne filmiki na Tik Toku (również naszym www.tiktok.com/@qariumkepno ) lub innym medium społecznościowym? Czujesz, że możesz sam/ sama stworzyć ciekawy filmik i zaistnieć na naszych fanpage? I przede wszystkim czy chcesz wygrać fantastyczne nagrody?

To konkurs właśnie dla Ciebie

Weź udział w naszym konkursie filmowym i pokaż światu, jakie możliwości kryje w sobie QARIUM Kępno!

Tematyka konkursu jest pełna inspiracji:

Wykonaj krótki filmik telefonem, wzbogacony oprawą muzyczną, głosową lub graficzną (dowolna technika), prezentujący potencjał obiektu QARIUM Kępno. Pokaż je z zewnątrz lub z wnętrza.

Ujawnij wszystkim niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu w krytej pływalni i/lub strefie saun, promując sport, zabawę i relaks.

Nakręć, sparodiuj ulubioną przez Ciebie usługę lub animację dostępną w obiekcie. Co to będzie? Nauka pływania, treningi, ćwiczenia w wodzie, poprawne saunowanie, ceremonie saunowe, szaleństwa na zjeżdżalni z pomiarem czasu czy jednak coś innego?

Wszystko to zobrazuj w kreatywny sposób w Twoim filmiku i wyślij go do nas!

Ale to nie koniec! Aby wziąć udział w konkursie, nie zapomnij oznaczyć też oficjalnej strony QARIUM Kępno na wybranej platformie, używając hasztagu #konkursqariumkepno

Konkurs jest skierowany do młodzieży oraz osób, które na co dzień korzystają z mediów społecznościowych, tworzą i oglądają filmiki na platformach takich jak TikTok, YouTube, Facebook i wiele innych.

Czekają na Ciebie fantastyczne nagrody, a szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://kepno-qarium.pl/konkurs-filmowy-akcja-sie-toczy…/

Nie zwlekaj – pokaż nam swój talent filmowy i zdobądź wspaniałe nagrody!