Informacje

MIKOŁAJKOWE ZAWODY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

MIKOŁAJKOWE ZAWODY DLA PRZEDSZKOLAKÓW ZAKOŃCZONE SUKCESEM!

Drodzy Rodzice, Przyjaciele QARIUM Kępno i mali Mikołaje

Z radością pragniemy podzielić się z Wami niezwykłymi chwilami, jakie mieliśmy okazję przeżyć razem Wami podczas Mikołajkowych Zawodów pływackich dla przedszkolaków! To był dzień pełen uśmiechów, radości i niesamowitej zabawy dla najmłodszych uczestników.

Przedszkolaki, zarówno te w wieku 3-4 lat, jak i te starsze w wieku 5-6 lat, wykazały się nie tylko ogromną odwagą, ale i zaskoczyły umiejętnościami! Byliśmy świadkami jak z gracją i pewnością siebie stawili czoło wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich.

Chcemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe zaangażowanie, determinację i oczywiście odwagę! Widząc te uśmiechnięte buzie, nie sposób nie docenić talentów, jakie kryją się wśród tych małych adeptów pływania!

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom za wsparcie i zachętę by jednak aktywnie spędzać wspólnie czas. Wasza obecność i fantastyczny doping sprawiły, że ten dzień był niezapomniany dla nas wszystkich

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć, na któryh udało się uchwycić te magiczne chwile z Mikołajkowych zawodów. Spojrzyjcie sami na te uśmiechnięte twarze dzieci i ich dumnych Rodziców!

To właśnie po to organizujemy takie wydarzenia – aby tworzyć wspomnienia na całe życie