Informacje

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA

Dziękujemy ZNÓW za zaufanie i wybór naszego obiektu jako miejsca gdzie Państwo i/lub Wasze pociechy będziecie w roku szkolnym 2023/2024 zdobywać nowe umiejętności i doskonalić pływanie

Przez platformę SportsManago zapisało się już (i dopełnia wymagane wpłaty za nabyty kurs) ponad 450 osób, a przecież jutro tj. 12/09 o godz.17.00 w hali basenu sportowego odbędzie się jeszcze spotkanie organizacyjne i testy dla dzieci (w promocyjnej cenie wstępu na basen), które nie wybrały jeszcze grupy i najlepszego dla nich cyklu szkoleniowego

To fantastyczna wiadomość na rozpoczęcie nowego tygodnia

Zapraszamy serdecznie zatem na ww. spotkanie z nowym trenerem pływackim i przedstawicielem naszego zespołu instruktorskiego wszystkich, którzy rozważają jeszcze zapisanie dziecka na roczny kurs nauki pływania w Qarium Kępno. Są jeszcze miejsca w dodatkowych grupach, które zgodnie z Państwa prośbą utworzyliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Niestety czas na decyzje mają Państwo TYLKO do 12/09 do północy

Prosimy także o bezzwłoczne dokonywanie wpłat (system PRZELEWY24 działa już). Brak dopełnienia wymaganych formalności, w tym zapłaty za kurs (w całości lub I raty) zwolni miejsce w wybranej przez Państwa grupie dla kogoś innego.

Najpóźniej do dnia 14/09 chcemy wszystkich zapisanych informować o ewentualnych zmianach, np. w zakresie połączenia grup bez minimalnej liczby uczestników niezbędnej do jej uruchomienia i tym samym zmianach godzinowych zajęć, które będą napewno prowadzone przez naszych instruktorów.

Czas nas nagli, bo:

od dnia 18/09 uruchamiamy cotygodniowe zajęcia w ramach programu SWIM oraz BABY SWIM,

od dnia 25/09 „startują” treningi pływackie w ramach SEKCJI PŁYWACKIEJ (2 lub 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny).

Zapraszamy do finalizacji wymaganych formalności