Informacje

RESTAURACJA DO WYNAJĘCIA

Lokal gastronomiczny w centrum Kępna do wynajęcia od zaraz!

Szukasz idealnego miejsca na prowadzenie swojej działalności gastronomicznej, a może masz już wybrany znany szyld https://franczyzawpolsce.pl/baza-sieci/ i pomysł na biznes?????

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję !!

Opis:

Przestronny lokal gastronomiczny wraz z częścią magazynową, parking przed lokalem, lokal usytuowany na I piętrze w budynku QARIUM Kępno (dostęp do windy), ścisłe centrum miasta, kompleks rekreacyjno-sportowy zlokalizowany przy ulicy Sportowej 11, co gwarantuje dużą ilość potencjalnych klientów ), przynależny taras widokowy/ogródek na kilkanaście stolików.

Dane techniczne lokalu: powierzchnia 162,69 m2

Układ: Przestronna sala główna, kuchnia, bar główny oraz bar w strefie mokrej dostępny także dla klientów basenu. Wyjątkowość miejsca tkwi w połączeniu restauracji z przyległym, urokliwym tarasem zewnętrznym (widok na staw).

Stan techniczny: Lokal został niedawno odnowiony i jest w doskonałym stanie technicznym.

Dodatkowe informacje: Wystrój wnętrza stanowi kwintesencję wysokiego standardu – od pięknych płytek, przez designerskie przeszklenia, aż po funkcjonalne lady, stoliki oraz krzesła (włącznie z tarasowymi). Lokal jest wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, w tym elektryczną, przeciwpożarową, wodno-kanalizacyjną oraz klimatyzację.

Dostęp do klientów bez ograniczeń: lokal posiada dodatkowo zewnętrzne wejście, dostępne poza godzinami funkcjonowania krytej pływalni czy siłowni zlokalizowanych w budynku. Atrakcyjna lokalizacja (ścisłe centrum miasta, sąsiedztwo placów zabaw, skateparku, kina, itd.) przyciąga nie tylko klientów krytej pływalni czy siłowni, gości hotelowych, ale mieszkańców miejscowości w promieniu 45 km oraz współpracowników lokalnych firm.

Jeśli marzysz o prowadzeniu własnej restauracji, kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego – jest to oferta dla Ciebie !

Skontaktuj się z Biurem Zarządu Spółki Projekt Kępno Sp. z o.o. (tel. 668 111 787 od pn-pt w godz. 8.00-16.00), aby dowiedzieć się więcej oraz umówić na oglądanie lokalu.

Nie przegap tej szansy – gwarantujemy preferencyjne warunki wynajmu, pomoc przy uruchomieniu lokalu, doskonałą lokalizację, nowoczesne wyposażenie i frekwencję klientów. Czekamy na Ciebie!

Więcej informacji pod linkiem: https://tiny.pl/cw593