Informacje

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE JUŻ ZA NAMI

Wczorajsze popołudnie wypełniły nam:

– testy pływackie na basenie sportowym i bezpośrednie konsultacje z naszymi instruktorami ws. faktycznego poziomu zaawansowania dziecka (przeprowadzone przez: Małgorzatę Falszewską, Annę Gołębiowską i Piotra Wieję),

-pokazowy trening dla członków sekcji pływackiej poprowadzony przez trenera Wojciecha Zawadzkiego,

-rozwiązanie zgłoszonych przez rodziców problemów rejestracyjnych i wątpliwości oraz

-realizacja zmian w grupach naborowych

Efektem prac całego zespołu było jeszcze lepsze dopełnienie grup w kursach nauki i doskonalenia pływalnia w roku szkolnym 2023/2024 organizowanym przez Projekt Kępno, które to „startują” już od 18-tego wrześnie (dotyczy BABY SWIM oraz SWIM- nauki i doskonalenia pływania) i 25-ego września (dotyczy sekcji pływackiej).

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM ŻE:

-dopełnienie rejestracji na zajęcia nauki i doskonalenia pływania (także kontynuowanej w naszym obiekcie) możliwe jest TYLKO przez formularze zgłoszeniowe https://kepno-qarium.pl/nauka-plywania/

-pewne miejsce dla dziecka w wybranej grupie gwarantuje Państwu wejście w link aktywacyjny otrzymany w mailu zwrotnym po zapisaniu dziecka przez ww.formularz i dopełnienie wymaganych formalności, tj. podpisanie umowy online, udzielenie wszystkich wymaganych zgód (w tym na przetwarzanie danych) i BEZWZGLĘDNIE dokonanie wpłaty za kurs (raty lub całość należności)

-zgłaszanie nieobecności możliwe jest TYLKO w systemie i 24h przez planowanymi zajęciami (bez tego nie będzie możliwości odrobienia zajęć czy zachowania środków na karnecie) Zgłoszenie nieobecności w systemie jest bardzo ważne, bo pozwala na dostępność wolnego miejsca dla innego dziecka lub Państwa kiedy ono będzie chciało odrobić swoją nieobecność na zajęciach. Utrzymujemy reżim małych grup!

-przed pierwszymi zajęciami trzeba odebrać w kasach karnet uprawniający do wejść na zajęcia lub wymienić posiadany karnet wartościowy na nowy.

UWAGA: nowy kurs ma inne karnety, które czytane są na zupełnie innych czytnikach! Bez uregulowania płatności karnet będzie nieaktywny, a jego fizyczny brak uniemożliwi wejście na zajęcia!

-prosimy wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszać nam za pomocą platformy – ona jest narzędziem do kontaktów z administracją i wkrótce także z prowadzącymi zajęcia. Wszystkie trafiają do naszej koordynatorki – Delfiny , która na bieżąco odpowiada i pomaga w przypadku zgłoszonych trudności.

WKRÓTCE I PAŃSTWO DOCENIĄ MOŻLIWOŚCI TEGO SYSTEMU I KONTAKTÓW ONLINE