Informacje

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie prawni dzieci i młodzieży zapisanej na organizowane przez QARIUM Kępno kursy pływackie,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie organizacyjne połączone z testami, które odbędzie się w dniu 12 września 2023 r. o godzinie 17:00 na basenie sportowym.

Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszego nowego trenera – p. Wojciecha Zawadzkiego i dowiedzieć się więcej o treningach, planach i celach na nadchodzący sezon pływacki 2023/2024. Towarzyszyć mu będzie nasz wieloletni instruktor pływacki- Pan Piotr Wieja, który wraz z ww. trenerem pomoże Państwu wybrać najlepszą opcję dla swojej pociechy (tut. możliwy dobór instruktora, wybór najlepszej grupy i częstotliwości zajęć z uwagi na poziom zaawansowania)

Zapraszamy na spotkanie dzieci wraz z rodzicami zapisane na zajęcia SEKCJI PŁYWACKIEJ, a także z tzw. grupy naborowej i programu SWIM. Spotkanie dedykowane jest bowiem również do wszystkich którzy wciąż mają wątpliwości, czy umiejętności ich dzieci są wystarczające by rozpocząć stałe treningi. W tym odbędzie się sygnalizowany już test umiejętności pływackich wszystkich przybyłych dzieci.

Po spotkaniu i określeniu poziomu zaawansowania, będzie możliwość dopełnienia formalności przy wsparciu pracowników administracji QARIUM Kępno, ewentualna zmiana np. przepisanie dziecka do wyższej grupy tj. ze SWIM do sekcji pływackiej.

W związku z tym prosimy, aby uczestnicy tego dnia zabrali ze sobą stroje do pływania, czepki oraz okularki, ponieważ wezmą udział w krótkim treningu w wodzie.

Wejście na basen (hala basenu sportowego) na dedykowany godzinny bilet wstępu w promocyjnej cenie (dziecko + 1 opiekun). Po spotkaniu i ewentualnym teście, pozostały czas dzieci będą mogli wykorzystać na skorzystanie z atrakcji basenu. Pozostali członkowie rodziny będą mogli oczywiście skorzystać z trybun basenu sportowego.

Mamy nadzieję, że spotkanie to rozwieje wszelkie wątpliwości i doprecyzuje Państwa wybór w zakresie najlepszej opcji na rozpoczynających się zajęć.

Prosimy poinformować o uczestnictwie w spotkaniu obsługę kasjerką i KONIECZNIE wpisać się od razu na listę obecności. ????️Ułatwi nam to sprawną organizację spotkania i testów.

Czekamy na Państwa niezawodną obecność w godz. 17.00-19.00.