Informacje

ZAPISY NA NAUKĘ PŁYWANIA

Zapisz siebie lub swoję pociechę na naukę i doskonalenie pływania w roku szkolnym 2023/2024! 

W QARIUM Kępno masz okazję spełnić pływackie marzenia! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pływakiem czy chcesz już stawać w szranki z innymi podczas zawodów – nasza oferta nauki i doskonalenia pływania będzie dla Ciebie idealna. 

Dlaczego warto zapisać się do naszej szkoły pływania?

KADRA: składa się wyłącznie z wykwalifikowanych instruktorów pływania, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE: niezależnie od poziomu zaawansowania, dostosujemy program nauki do umiejętności naszego podopiecznego i jego celów treningowych. Twój postęp będzie naszym priorytetem.

BEZPIECZEŃSTWO: Nasze zajęcia odbywają się w zawsze zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Instruktorzy zwracają szczególną uwagę na naukę poprawnej techniki pływania, ale i na budowanie pewności siebie oraz przełamywanie barier.

DYWERSYFIKACJA PROGRAMU: Oferujemy różnorodne zajęcia – od oswajania z wodą maluszków (BABY SWIM), przez podstawy indywidualnej lub grupowej nauki pływania (SWIM), aż po bardziej zaawansowane treningi i szukanie talentów reprezentujących klub pływacki (SEKCJA PLYWACKA). Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

PRZYJAZNA ATMOSFERA: Tworzymy przyjazne i zachęcające środowisko, w którym uczycie się w miłej atmosferze. Nasz powiększający się zespół zawsze służy radą i wsparciem.

Jak się zapisać?

Zapisy na wybrane zajęcia przez formularze zgłoszeniowe potrwają do 10.09.2023 r. włącznie, więc nie trać czasu
Rekrutacja, finalizacja wymaganych formalności, tworzenie grup, rozliczane płatności za zajęcia odbywa się przez platformę SportsManago (wyjątkiem pozostają zajęcia indywidualne).
Już dziś odwiedź naszą stronę internetową https://kepno-qarium.pl/nauka-plywania/ lub https://kepno-qarium.pl/sekcja-plywacka/ i dowiedz się szczegółów nt. wybranych przez Ciebie zajęć. 

Pamiętaj, że pływanie to nie tylko zdrowa aktywność fizyczna, ale także ważna umiejętność i to na całe życie.

W razie pytań , wątpliwości skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 668 119 787, wew. 5 (od pn- pt w godz. 8.00-16.00)