Informacje

STANDARD SANITARNO-HIGIENICZNY

Drodzy Klienci, niestety od czasu do czasu (ku naszemu zaskoczeniu ) musimy niektórym bywalcom naszego obiektu przypominać o kwestiach „oczywistych”.

Każdego dnia zabiegamy o wysoki standard sanitarno-higieniczny QARIUM Kępno i wiemy, że też to zauważacie i doceniacie. Niestety jeśli wszyscy nie przestrzegamy pewnych rygorystycznych zasad, jest nam trudniej.

Krótko mówiąc…stroje kąpielowe muszą być bezwzględnie czyste (wyprane), nie zabieramy na basen szortów, w których np. (tylko) grillowaliśmy w zeszły weekend, a w klapkach np. kosiliśmy trawę w ogródku lub byliśmy (tylko) na spacerze z psem.

Dlaczego? Bo na tych brudnych rzeczach/ obuwiu mogą znajdować się niebezpieczne bakterie np. kałowe, chorobotwórcze lub inne.

Nie zapominajmy także NIGDY o prysznicu i dokładnym umyciu przed wejściem do hali basenowej czy jacuzzi, ale także po każdym wyjściu z sauny. To wszystko dla komfortu wszystkich klientów i poszanowania pracy całego naszego zespołu (w tych technologów wody)!

I nie bójcie się zwrócić delikatnie uwagi komuś kto zapomniał o tych podstawowych zasadach przebywania w obiekcie użyteczności publicznej.