Informacje

UWAGA – JEST SPRAWA, I TO PILNA!

Musimy uzupełnić nasz team kasjerski w obiekcie krytej pływalni.

Czasami życie tak się układa, że z kimś musimy się rozstać, albo (nie koniecznie ku naszemu zadowoleniu) ktoś chce spróbować czegoś innego w życiu zawodowym, bo np. skończył studia i wybiera karierę zgodnie ze swoim wykształceniem. No i musimy ten wybór zaakceptować.

Zależy nam jednak by nasz team był „zgrany”, mogący na siebie zawsze liczyć gdy akurat dopadnie przeziębienie i trzeba za kogoś wziąć zmianę, a przede wszystkim – by nadal był wizytówką kępińskiej pływalni.

Dlatego szukamy nie byle jakiej kasjerki do obsługi kas i saun QARIUM Kępno. Szukamy osoby otwartej, lubiącej pracę z klientem, decydującej się na pracę w trybie zmianowym, samodzielnej i najlepiej z doświadczeniem zawodowym. Osoby, która przyjmie na siebie odpowiedzialność materialną i szybko odnajdzie się w nowym miejscu pracy.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych prosimy przesyłać na adres: biuro@pk.kepno.pl do dnia 30.01. Zatrudnienie na czas próbny (pełny lub niepełny etat). Skontaktujemy się tylko z osobami wybranymi w toku rekrutacji.

Kto wie…może czekamy właśnie na Ciebie!